Bu hafta şu ana kadar — sayılar pazar gecesine (UTC) kadar artmaya devam ediyor.
Öldürmeleri alan silahlar
Haftanın takip edilen maçlarında gerçek bir oyuncunun gerçek bir oyuncuyu her öldürmesi, onu alan silaha göre — bayıltmalar, kafadan öldürmeler ve öldürmelerin ne kadar uzaktan geldiğiyle.
| # | Silah | Öldürme payı | Öldürme |
|---|---|---|---|
| 1 | AUGTaarruz tüfekleri | %12,4 | 769 |
| 2 | M416Taarruz tüfekleri | %8,7 | 542 |
| 3 | Beryl M762Taarruz tüfekleri | %7,2 | 446 |
| 4 | ACE32Taarruz tüfekleri | %6,8 | 422 |
| 5 | M24Keskin nişancı tüfekleri | %5,8 | 362 |
| 6 | Kar98kKeskin nişancı tüfekleri | %4,9 | 305 |
| 7 | AKMTaarruz tüfekleri | %4,9 | 303 |
| 8 | MP5KHafif makineliler | %4,8 | 297 |
| 9 | UMP45Hafif makineliler | %4,2 | 262 |
| 10 | M249Makineli tüfekler | %3,6 | 223 |
| 11 | Frag GrenadeDiğer | %3,6 | 221 |
| 12 | RPDMakineli tüfekler | %3,0 | 186 |
| 13 | Mk12DMR'ler | %2,7 | 171 |
| 14 | Mini14DMR'ler | %2,4 | 152 |
| 15 | SCAR-LTaarruz tüfekleri | %1,9 | 120 |
| 16 | S686Pompalılar | %1,8 | 109 |
| 17 | S1897Pompalılar | %1,7 | 104 |
| 18 | VSSDMR'ler | %1,6 | 100 |
| 19 | Micro UZIHafif makineliler | %1,6 | 97 |
| 20 | DragunovDMR'ler | %1,4 | 89 |
| 21 | VectorHafif makineliler | %1,4 | 88 |
| 22 | P90Hafif makineliler | %1,3 | 78 |
| 23 | S12KPompalılar | %1,2 | 73 |
| 24 | M16A4Taarruz tüfekleri | %1,1 | 67 |
| 25 | SLRDMR'ler | %1,1 | 67 |
| 26 | SKSDMR'ler | %1,0 | 64 |
| 27 | Tommy GunHafif makineliler | %1,0 | 63 |
| 28 | GrozaTaarruz tüfekleri | %0,7 | 46 |
| 29 | AWMKeskin nişancı tüfekleri | %0,7 | 43 |
| 30 | PanzerfaustDiğer | %0,7 | 42 |
| 31 | FAMASTaarruz tüfekleri | %0,7 | 41 |
| 32 | Lynx AMRKeskin nişancı tüfekleri | %0,6 | 36 |
| 33 | Mk47 MutantTaarruz tüfekleri | %0,6 | 35 |
| 34 | JS9Hafif makineliler | %0,5 | 34 |
| 35 | MG3Makineli tüfekler | %0,4 | 26 |
| 36 | Mk14DMR'ler | %0,4 | 26 |
| 37 | QBZTaarruz tüfekleri | %0,4 | 23 |
| 38 | FistsDiğer | %0,3 | 17 |
| 39 | K2Taarruz tüfekleri | %0,2 | 15 |
| 40 | MolotovDiğer | %0,2 | 13 |
| 41 | P92Tabancalar | %0,2 | 10 |
| 42 | Sawed-offPompalılar | %0,1 | 9 |
| 43 | G36CTaarruz tüfekleri | %0,1 | 8 |
| 44 | DBSPompalılar | %0,1 | 7 |
| 45 | SkorpionTabancalar | %0,1 | 5 |
| 46 | MacheteDiğer | %0,0 | 3 |
| 47 | P18CTabancalar | %0,0 | 2 |
| 48 | SickleDiğer | %0,0 | 1 |
| 49 | R1895Tabancalar | %0,0 | 1 |
| 50 | CrossbowDiğer | %0,0 | 0 |
Oyuncular nereye iniyor
Her oyuncunun indiği yer (solda) ve oyuncuların kesin olarak öldüğü yerler (sağda), harita harita. Numaralı halkalar en sıcak üç iniş noktası.

- 1 inişlerin %19,6 kadarı
- 2 inişlerin %10,5 kadarı
- 3 inişlerin %6,0 kadarı

- 1 inişlerin %8,6 kadarı
- 2 inişlerin %8,6 kadarı
- 3 inişlerin %8,5 kadarı

- 1 inişlerin %9,4 kadarı
- 2 inişlerin %7,4 kadarı
- 3 inişlerin %7,3 kadarı

- 1 inişlerin %13,6 kadarı
- 2 inişlerin %12,7 kadarı
- 3 inişlerin %8,2 kadarı

- 1 inişlerin %29,0 kadarı
- 2 inişlerin %8,7 kadarı
- 3 inişlerin %8,3 kadarı

- 1 inişlerin %11,0 kadarı
- 2 inişlerin %9,1 kadarı
- 3 inişlerin %8,4 kadarı
Tüm haftalar
Nasıl sayılıyor: PUBG-Bot.com'u kullanan Discord sunucularının üyeleri için takip ettiği her maç — ve o lobilerdeki diğer herkes. Yalnızca gerçek oyuncuların gerçek oyuncuları öldürmeleri sayılır (bot yok, takım arkadaşı öldürme yok); bir silahın kafadan vuruş payı ve ortalama mesafesi 10 öldürmeden itibaren görünür. Özel maçlar ve etkinlik modları dahil değildir. Bir hafta pazartesiden pazara sürer (UTC).















































